22 maja 2012

6. Targi Wyposażenia i Usług SPA&WELLNESS


6. Targi Wyposażenia i Usług SPA&WELLNESS
25-26 maja 2012, Kraków
Już w ten weekend w Krakowie do zobaczenia i poznania nowości z zakresu medycyny estetycznej, pokazy technik masażu relaksacyjnego oraz leczniczego, zabiegów nieinwazyjnych wykorzystujących dermokosmetyki, kosmeceutyki i urządzenia kosmetyczne, markowe kosmetyki, innowacyjne terapie i technologie.

25 i 26 maja 2012 r. w Krakowie odbędzie się jedyna profesjonalna impreza w Polsce poświęcona tylko i wyłącznie branżom SPA i wellness. W ramach targów zapraszamy na szkolenia i wykłady. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w wykładach i szkoleniach.


Godziny otwarcia ekspozycji:

25 maja (piątek): 10.00 - 17.00

26 maja (sobota): 10.00 - 17.00

Osoby z branży, które wypełnią formularz rejestracyjny on-line mogą bezpłatnie zwiedzać Targi SPA & WELLNESS 2012.
źródło:Targi Spa&Welness

Polecam

Lejdi Aga

21 maja 2012

Zdrowa i gładka cera- a czemu nie?


Lejdi Aga rozpoczyna test.
Oto produkt, który będę testować - używać przez najbliższy miesiąc

BRATEK PLUS zawiera połączenie ziela fiołka trójbarwnego z cynkiem, który wspiera jego działanie. Wyciąg z ziela fiołka trójbarwnego wpływa korzystnie na stan skóry poprzez wspieranie procesów przemiany materii, co pomaga eliminować z organizmu szkodliwe substancje. Cynk uczestniczy w przetwarzaniu kwasów tłuszczowych, co wpływa na funkcjonowanie gruczołów wytwarzających łój.
BRATEK PLUS suplement diety jest polecany także osobom w okresie dojrzewania, które chcą wspomóc prawidłowe funkcjonowanie skóry.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 - 2 tabletki, podczas posiłku. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Skład: ekstrakt z ziela fiołka trójbarwnego (Viola tricolor L.), mleczan cynku oraz składniki tabletki hydroksypropylometyloceluloza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, poliwinylopirolidon, guma arabska, lecytyna sojowa). 1 tabletka zawiera 150 mg ekstraktu z ziela fiołka trójbarwnego oraz 5 mg cynku (50% ZDS*). 2 tabletki zawierają 300 mg ekstraktu z ziela fiołka trójbarwnego oraz 10 mg cynku (100% ZDS*). ZDS – zalecane dzienne spożycie
Zawartość: 50 tabletek
Opakowanie zawiera 50 tabletek. Cena ok. 13 PLNbratekplus

facebook

avetpharma


Polecam
Lejdi Aga
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...