25 sierpnia 2012

Kino Kobiet-Helios zaprasza!!!Drogie Panie! to z myślą o Was organizujemy to przedsięwzięcie! Jeżeli potrzebujecie chwili relaksu i wytchnienia w środku tygodnia, jeśli chcecie spotkać się z przyjaciółkami w miłej atmosferze- koniecznie musicie nas odwiedzić! Oferujemy Wam ciekawy, specjalnie dobrany do waszych potrzeb film, oraz liczne atrakcje organizowane tuż przed seansem na naszym holu oraz w sali kinowej.
Spotykamy się w czwartek 30 sierpnia o godz. 18.30. To będzie zwariowany wieczór w gronie samych Pań!

Hitem wieczoru będzie pokaz brafittingu na żywo, przygotowany przez Panie z Salonu Profesjonalnego Barafittingu Vanilla Body Shop z Dąbrowy Górniczej.
Zapraszamy na prawdziwą STANIKOWĄ METAMORFOZĘ Z VANILLA BODY SHOP!

Sierpniowemu spotkaniu Kina Kobiet będą również towarzyszyć włoskie akcenty. Już od godz. 18.00 w holu kina zapraszamy na degustację włoskiej pizzy oraz sałatek, przygotowaną przez Pizzerię Maxi Pizza.

Na sali kinowej tradycyjnie nie zabraknie wspólnej zabawy. Specjalnie dla Pań przewidujemy zabawę z humorem i z nagrodami. Dodatkowo na spotkaniu poznamy ciekawe metody nauki języka obcego przygotowane przez Centrum Języków Obcych LING SQUARE 7.

A w sierpniu do wygrania:

1 dwuosobowy weekendowy pobyt w Szczyrku wraz z kolacją do Pensjonatu Silveretta;
3 kosze obfitości od Centrum Języków Obcych Linq Square 7 z Sosnowca;
5 karnetów na zajęcia fitness do studia ruchu Leiss Fitness z Sosnowca;
3 vouchery o wartości 150 zł każdy do Akademii Fryzjerskiej Berendowicz&Kublin z Sosnowca;
Kosmetyki Mary Kay;
5 voucherów o wartości 99 zł/każdy na fotoodmładzanie lub fotodepilację do salonu Nomas Vello z Sosnowca;
3 dwuosobowe karnety na Kino Konesera na dwa kolejne seanse ("Dokąd teraz", "Projekt Nim")
Bon na zakupy o wartości 100 zł do zrealizowania w Salonie Profesjonalnego Brafittingu Vanilla Body Shop z Dąbrowy Górniczej;
Karnety do Studia Tańca i Fitnessu "Lubię to" z Sosnowca;
i wiele innych.


Po wszystkich atrakcjach zapraszamy na świetną komedię:
ZAKOCHANI W RZYMIE

Jest to komedia z licznymi miłosnymi perypetiami, która kusi widzów najatrakcyjniejszą komediową obsadą tego roku. Poza najgorętszymi, młodymi gwiazdami Hollywood Allen zaprosił do współpracy najsłynniejszych europejskich laureatów nagrody Amerykańskiej Akademii – swoją muzę Penelope Cruz oraz nieobliczalnego komika numer jeden, Włocha Roberto Benigniego,a także trzykrotnie nominowanego do Złotego Globu i raz do Oscara Aleca Baldwina ("To skomplikowane"), a także … po raz pierwszy od sześciu lat ("Scoop – Gorący temat") samego siebie!


Bilety już w sprzedaży internetowej oraz do nabycia w kasach kina.

Bilet normalny: 20 zł.
Bilet grupowy: 17 zł (od 15 osób)
Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, w związku z tym, na seans nie obowiązują zaproszenia, kupony specjalne oraz vouchery.

Na seans można dokonywać rezerwacji mailowo pod adresem a.poniewierska@heliosnet.pl lub osobiście w kinie.


Blog Kobieta i Uroda ma dla was 2 pojedyncze wejściówki na ten seans, wystarczy być zalogowanym członkiem bloga(poczta na gmailu) i pod tym postem napisać czy byłyście w Rzymie i co wam się podobało /lub co chciałybyście zobaczyć(jeśli jeszcze nie byłyście)


Polecam

Lejdi Aga

23 sierpnia 2012

9000


No nie mogłam się oprzeć tak ładnie wygląda:)Wczoraj dokładnie stuknęło....


Dziękuję wam wszystkim :)

Polecam i pozdrawiam

Lejdi Aga

22 sierpnia 2012

Paznokcie


Chciałam się podzielić moimi nowymi pazurkami , od dłuższego czasu nie było możliwości posiadania takowych-domowe obowiązki i takie tam, a że trafiło się wesele to sobie zrobiłam -co by nie wyjść z wprawy, przyznam się , że takich zabiegów praktycznie nie wykonuję moim klientkom.


Następnym razem opiszę na czym polega zabieg przedłużania paznokci na tipsie.

Polecam

Lejdi Aga
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...