27 października 2012

"Pamiętaj o samokontroli"- fotorelacja


9 października w Centrum Medycyny Estetycznej Estetic-Line w Sosnowcu odbyło się pierwsze spotkanie z Iloną Felicjańską w ramach akcji społecznej "Pamiętaj o samokontroli".


Modelka spotkała się m.in. z aktorką Aleksandrą Prykowską, wokalistką Marzeną Korzonek, a także stylistką Agnieszką Rokosą von Zehfelden i doktor Anetą Franczak-Drygalską. Bohaterki wydarzenia szczerze opowiedziały o swoich doświadczeniach oraz o tym jak ich zdaniem można nauczyć się samokontroli, "zdrowego egoizmu" i kształtowania swojego wizerunku.


W sali konferencyjnej Centrum Medycyny Estetycznej zgromadziło się ponad stu gości. "Takie zainteresowanie potwierdza sens organizacji kolejnych spotkań - powiedziała Prezez "Estetic-Line, doktor Aneta Franczak-Drygalska- Mamy już wiele pomysłów na kolejne".

Spotkanie odbyło się w ramach akcji społecznej, zainicjowanej przez Ilonę Felicjańską - “Pamiętaj o samokontroli. “Kampania ma zachęcić kobiety, aby dbały o wszystkie aspekty życia będąc, a zwłaszcza pamiętały o sobie, bo względem siebie powinnyśmy być najważniejsze. To jest tzw. "zdrowy egoizm" - po to, aby być zdrowym dla naszych dzieci i naszych bliskich” - tłumaczy modelka.


Na spotkaniu obecne były:

Ilona Felicjńska - modelka, wicemiss Polonia 1993, bizneswoman. Od lat wspierała różne fundacje, głównie te zajmujące się pomocą dzieciom. Bez fałszywego wstydu opowiada o swoich doświadczeniach życiowych i wspomaga inne osoby w trudnej sytuacji. Opierając się na wnioskach, które wyciągnęła ze swoich porażek, zainicjowała akcję „Pamiętaj o samokontroli”.

Aleksandra Prykowska - w telewizji pojawiła się po raz pierwszy w serialu "Usta Usta". Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca "Oni szli szarymi szeregami",oraz w serialu Waldemara Krzystka "Sprawiedliwi" .Można ją zobaczyć w Teatrze Narodowym w uwielbianym przez publiczność spektaklu “Księżniczka na opak wywrócona” w reżyserii Jana Englerta. Mogliśmy ją podziwiać również w serialu “Rezydencja” wśród największych osobowości polskiego kina, takich jak Jerzy Zelnik i Grażyna Szapołowska. Na co dzień występuje w serialu “Pierwsza Miłość”, gdzie konkuruje z samą Grażyną Wolszczak.

Marzena Korzonek - zwyciężczyni Finału Szansy na sukces i Konkursu Debiuty na Festiwalu w Opolu, a także międzynarodowego Chanson Festival w Kolonii. Laureatka Nagrody Specjalnej Polskiego Radia, półfinalistka II edycji Idola. Przez tygodnik "Gala" została uznana za nowy, wielki głos polskiej sceny. Dwa utwory w wykonaniu Marzeny: "Modlitwa" i premierowe, napisane dla niej przez Tadeusza Nalepę, "Chcę przytulić Cię" znalazły się DVD (DVD + CD) pt. "Tadeusz Nalepa, Breakaut i Przyjaciele-60-te urodziny" i zebrały bardzo dobre recenzje. Jej utwór "TO MOJA SIŁA" został wybrany na płytę TOPtrendy telewizji Polsat spośród ponad 300 zgłoszeń.

Agnieszka Rokosa von Zehfelden - absolwentka wydziału malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych i Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, członek ZPAP. Od wielu lat pracuje jako stylistka osobista i stylistka wnętrz, projektantka ubioru, kostiumolog, choreograf pokazów mody, stylistka sesji zdjęciowych. Wykładowca rysunku żurnalowego na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Aneta Franczak Drygalska - Prezes Estetic-Line - Dyplomowany i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej - (Polski Program Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej), Członek Stowarzyszenia Lekarz Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Specjalista Chorób Wewnętrznych.


Lejdi Aga

24 października 2012

Kino Kobiet wyniki!!!4 podwójne wejściówki do Kina Kobiet zgarniają tym razem:
Patka
giezet
kosmetologia.studium
Ewelina Stepień-Tumurbaatar

proszę o podesłanie danych na maila:kobietaiuroda@gmail.com

Gratulacje i miłego seansuPozdrawiam

Lejdi Aga

22 października 2012

Kino Kobiet -wygraj podwójną wejściówkę


Czy wiedzą Panie, że październik jest najdłuższym miesiącem w roku kalendarzowym?, ponieważ wypada wtedy zmiana czasu letniego na zimowy (jest dłuższy o jedną godzinę od pozostałych 31-dniowych miesięcy).

Dlatego chcemy umilić Paniom ten najdłuższy jesienny miesiąc fantastycznym spotkaniem w gronie samych Pań.

Spotykamy się w czwartek 25 października o godz. 18.30.

W holu kina zapraszamy na degustację przepysznej kawy.

Tradycyjnie zaprosiliśmy wielu gości z pasją: fotograf Karolinę Sadłoń, która opowie o swojej pasji, jaką jest fotografia. Będziemy gościć również Krystynę Stankalę specjalistkę w zakresie uzdrawiania ciała i duszy m.in. poprzez masaże.

Dodatkowo zobaczymy najnowsze jesienne trendy w dodatkach, prezentowane przez Galerię Kuffer z Sosnowca.

Nie zabraknie również drobnych upominków dla każdej Pani ufundowanych przez Silan i Persil oraz Nivea.

Oprócz tego w październiku do wygrania:
• 1 dwuosobowy weekendowy pobyt w Szczyrku w Pensjonacie Silveretta;
• 5 karnetów na zajęcia fitness do studia ruchu Leiss Fitness z Sosnowca;
• 3 upominki od Galerii Kuffer z Sosnowca;
• 5 voucherów o wartości 99 zł/każdy na fotoodmładzanie lub fotodepilację do salonu Nomas Vello z Sosnowca;
• 2 vouchery na zabiegi do Centrum Piękna i Relaksu Ach z Sosnowca;
• 5 opakowań kapsułek piorących Persil od firmy Henkel;
• Masaż Lomi Lomi 60 min.i zabieg Moksy;
• Kobieca lub dziecięca sesja fotograficzna by Karolina Sadłoń;
i wiele innych.

Po wszystkich atrakcjach zapraszamy na świetną komedię:

"PARYŻ -MANHATTAN"

Najbardziej "allenowska" ze wszystkich komedii, w których wystąpił Woody Allen! Mistrz ciętej riposty i absurdalnego poczucia humoru, który twierdzi, że o związkach damsko – męskich wie wszystko, powraca w rewelacyjnej komedii "Paryż - Manhattan". Niezawodny Woody Allen, tym razem doradza, szukającej idealnego mężczyzny (niekoniecznie przystojnego bruneta) – romantycznej Alice. Dzięki zabawnym spostrzeżeniom Allena, Alice zrozumie, że prawdziwa miłość, mimo że jest wieczna, to wieki czekać nie będzie! Tak romantycznej komedii, z najlepszymi tekstami Woody'ego Allena, jeszcze w kinach nie było!
Bilety już w sprzedaży internetowej oraz do nabycia w kasach kina.
• Bilet normalny: 20 zł.
• Bilet grupowy: 17 zł (od 15 osób)
Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, w związku z tym, na seans nie obowiązują zaproszenia, kupony specjalne oraz vouchery.
Na seans można dokonywać rezerwacji telefonicznie lub osobiście w kinie.

a blog Kobieta i uroda ma dla was konkurs.Napiszcie jak spędzacie Halloween ...obchodzicie go czy nie??


My z mężem obchodzimy symbolicznie...

do wygrania 4 tym razem podwójne wejściówki na seans Kina Kobiet w Sosnowcu!!!
konkurs trwa do 24.10.2012 wyniki po 18.00
konkurs dla zalogowanych członków bloga.


Polecam

Lejdi Aga
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...