17 maja 2012

Wojskowo!!Tak jest!!OPI

Oraz OPI w kolorze: UH-OH ROLL DOWN THE WINDOWPolecam
Lejdi AgaRecenzja -Błyszczyk Pure ColorsUżywam już jakiś czas więc mogę wydać opinię.
Ja owy błyszczyk posiadam w moim ulubionym kolorze tj.różowym(819 Flattered)
Ma miły, neutralny zapach, rozprowadza się ładnie, równo, delikatnie na ustach.
Opis ze strony dystrybutora:

Unikalne błyszczyki Pure Colors dostępne są w bogatej gamie 16 kolorów. Zawartość naturalnych tłuszczów roślinnych pomaga utrzymać odpowiednie nawilżenie i uniknąć nieestetycznego łuszczenia przesuszonej skóry warg. Wysoka trwałość produktu pozwala przez wiele godzin zachować doskonały wygląd makijażu.

Błyszczyki Pure Colors można dowolnie łączyć ze wszystkimi dostępnymi w ofercie pigmentami mineralnymi. Pozwala to znacznie rozszerzyć możliwości makijażu bez konieczności kupowania niezliczonych ilości kosmetyków.
źródło:http://www.ikor.pl/kategoria/pure-colors/blyszczyk-

Ocena:9/10
mały minus to cena ok.55 zł, to niestety, ale dla wielu z nas może być za drogo.

Polecam
Lejdi Aga

16 maja 2012

26 maja , Gratka dla przyszłych mam!!!26 maja, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sosnowiec PLAZA,Fundacja Odety Moro-Figurskiej „Szczęśliwe Macierzyństwo” wraz z Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sosnowiec PLAZA zapraszają kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców na bezpłatne konsultacje i badania USG i USG 4D w ramach akcji “SZCZĘŚLIWA MAMA = SZCZĘŚLIWE DZIECKO”.

Akcja odbędzie się w terminie 26 maja w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sosnowiec PLAZA, ul. Sienkiewicza 2, w godz. 10.00 – 18.00

Ciąża i macierzyństwo to okres planowania, dokonywania zmian w życiu, okres oczekiwania i nadziei. Bez wątpienia dla wielu matek najpiękniejszy okres w ich życiu, a zarazem czas wielu pytań i wątpliwości. Zapraszamy kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców do zadawania pytań zaproszonym ekspertom. W przygotowanych punktach konsultacyjnych, nasi eksperci będą udzielać porad m.in. w zakresie:

przygotowania do porodu,
zalet karmienia piersią,
pielęgnacji niemowląt i małych dzieci,
właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej,
tworzenia unikalnej więzi pomiędzy rodzicem a niemowlęciem,
wpływu noszenia, przytulania dziecka w chustach na jego rozwój emocjonalny,
powracania do formy po porodzie,
przygotowania wyprawki dla dziecka, wyboru akcesoriów.

W trakcie prowadzonej akcji przewidziane są również:

instruktaż masażu niemowlęcia
instruktaż bezpiecznej kąpieli
prezentacja sposobów układania dziecka w chuście
liczne konkursy z nagrodami

Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na badania. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wykonywanie badań rozpoczynamy o godz. 10.00. W przypadku dużego zainteresowania badaniami osoby oczekujące, z chwilą rozpoczęcia akcji społecznej, będą mogły wpisać się na listę.

Przy prawidłowym przebiegu ciąży, nie zaleca się robienia badań USG, jeżeli były one przeprowadzone w ciągu ostatnich dwóch tygodni.
źródło:http://www.szczesliwe.macierzynstwo.pl/2012/05/04/26-maja-centrum-handlowo-rozrywkowe-sosnowiec-plaza-sosnowiec/

Zapraszamy przyszłe Mamy!!!

Polecam
Lejdi Aga

Polecam Bloga!!!Bless the Mess by Lena&Lona


Dziś z cyklu Polecam Bloga!
Na tapecie dzisiaj blog dziewczyn z Sosnowca -moich krajanek ;) pozdrawiam xx

Dziewczyny prowadzą bloga o modzie, kosmetykach , oraz wydarzeniach kulturalnych .

http://lenalona.blogspot.com/


Na blogu znajdziemy dużo zdjęć na których są oczywiście autorki!!!Zdjęcia są ładne, nie poprawiane, ukazują piękno i prostotę o jakich ostatnio zapomina się patrząc na plastikowe zdjęcia w sztucznie tworzonych magazynach.

Blog z każdym dniem staje się popularniejszy , ma coraz więcej czytelników, pojawiają się niebanalne stylizacje , a także konkursy!!!

Widać , że dziewczyny lubią to co robią i o to właśnie chodzi!!!
Każdy znajdzie coś dla siebie !!!
Dziewczyny tak trzymać!!!

Polecam

Lejdi Aga

Kino Kobiet rozwiązanie konkursu!!!!Uwaga , uwaga

Mam przyjemność ogłosić ,że bilety do kina -pojedyncze wejściówki otrzymują:Patka oraz agata.
Proszę o przesłanie na maila kobietaiuroda@gmail.com imienia i nazwiska.
Miłego seansu i szczęścia w trakcie losowania nagród!!!

Polecam
Lejdi Aga

15 maja 2012

Kongres LNE-tak było!!!


Było oczywiście wspaniale, wykłady , targi,spotkania noi te nagrody !!!Rewelacja!!!Już z niecierpliwością czekam na kolejne targi!!!

Gościem specjalnym firmy Revitalash była Magda Steczkowska, a i Lejdi Aga zdobyła jedną z nagród ;)


Polecam
Lejdi Aga

14 maja 2012

Zbadaj znamiona!!!
Już po raz dziewiąty marka La Roche - Posay Laboratoire Dermatologique, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej organizuje program bezpłatnych badań dermatoskopowych znamion skóry „Badaj Znamiona". W tym roku akcja rozpocznie się 21 maja. Na bezpłatne badania, które potrwają do końca czerwca br. można zapisywać się już dziś w wybranych gabinetach dermatologicznych.

Będą one prowadzone również w specjalnych Melanobusach.
Czerniak (łac. melanoma malignum) to jedna z najpoważniejszych chorób nowotworowych skóry. Jego szybki wzrost oraz mała podatność na leczenie sprawiają, że tylko odpowiednio wcześnie wykryta choroba może zostać wyleczona i to aż w 90% przypadków. Tymczasem wielu pacjentów ignoruje okresową kontrolę dermatologiczną znamion i omija gabinety lekarskie szerokim łukiem. Potwierdzają to wyniki statystyczne dermatologicznych badań przesiewowych prowadzonych w ramach kampanii społecznej „Badaj Znamiona". Ponad 80% uczestników tych badań nigdy wcześniej nie kontrolowało skóry, by sprawdzić, czy nie rozwija się na niej czerniak lub inny nowotwór.


Dlatego też już od dziewięciu lat prowadzona jest akcja „Badaj znamiona", której celem jest zwrócenie uwagi Polaków na problem czerniaka. W tym roku odbędzie się ona w maju i w czerwcu. Począwszy od 21 maja w największych miastach Polski, w wybranych gabinetach dermatologicznych i w specjalnych Melanobusach prowadzone będą bezpłatne badania, na które warto zapisać się już dzisiaj. W regionie Zagłębia Dąbrowskiego pacjenci mają do wyboru trzy placówki z czego dwie w Sosnowcu oraz jedną w Dąbrowie Górniczej. Ich adresy można znaleźć na stronie internetowej akcji www.badajznamiona.pl. Tutaj również lada moment pojawi się terminarz i lista miast, do których przyjedzie Melanobus.
----------------------
Gabinet Dermatologiczny
dr Magdalena Datta-Adamczak
ul.Wojska Polskiego 73, Sosnowiec
Tel. 604234630

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
dr Magdalena Sporek-Osołkowska
ul.Stalowa 3, Sosnowiec
Tel. 600360707
-----------------------
Warto pamiętać, że sygnałem do bezwzględnego kontaktu z dermatologiem jest pojawienie się nowych znamion lub zmiany zachodzące w już istniejących. Akcja „Badaj znamiona" może być świetną okazją do zrobienia pierwszego kroku na drodze do regularnych badań. Łącznie w ramach kampanii poddało się im około 14 tys. pacjentów. Tylko w ubiegłym roku organizatorzy przebadali 4,5 tys. osób. Podejrzenie czerniaka zdiagnozowano u 57, tym samym umożliwiając ich skuteczne leczenie.

źródło:www.badajznamiona.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...