21 stycznia 2012

Już jest nowy numer LNE&Spa

Moje drogie jest juz dostępny nowy numer LNE & spa, które jest  wydawane od 1995 r., uznawane za najlepszy branżowy tytuł kosmetyczny pod względem merytorycznym i graficznym.
A w nim:

  DOSSIER PIĘKNY DEKOLT
Uroda szyi i dekoltu mają niebagatelne znaczenie dla wyglądu i samopoczucia kobiety. Gdy włączymy jeszcze do tego dłonie – to będą to partie ciała, najbardziej zdradzające nasz wiek i wymagające umiejętnych zabiegów pielęgnacyjnych.

ABC CHIRURGII PLASTYCZNEJ

PLASTYKA PIERSI
Plastyka piersi to jeden z najbardziej znanych i najczęściej wykonywanych zabiegów w chirurgii plastycznej. Warto wiedzieć, jakie metody powiększania biustu należą do najlepiej sprawdzonych, które implanty są najbezpieczniejsze i co wiąże się z samym zabiegiem.

WYWIAD

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ WIĘKSZEJ CAŁOŚCI
Wiesława Stopińska jest doktorem nauk medycznych, lekarzem rodzinnym i pediatrą, a także dyplomowanym homeopatą i akupunkturzystą; obok metod akademickich propaguje i stosuje w praktyce lekarskiej naturalne metody diagnozowania i leczenia.

A także:
 
Trzysta komfortowych pokoi, kilkadziesiąt gabinetów i sal zabiegowych, strefa spa z dużym basenem – to wszystko czeka na gości, którzy postanowią spędzić czas w nowym, czterogwiazdkowym hotelu Interferie Medical Spa.

DIETA

ZIMOWE MENU
Długo gotowane zupy doskonale rozgrzewają, kasza jaglana i warzywa wspomagają odporność, a placki z jabłkami dostarczają energii. Mądrze skomponowany jadłospis pomoże nam przetrwać ciężkie, mroźne miesiące. O idealnej diecie na zimę opowiada dietetyczka i dietoterapeutka Bożena Żak-Cyran.

MAKIJAŻ

KARNAWAŁOWE INSPIRACJE
Karnawałowe makijaże, tak jak balowe suknie, są różnorodne i nie da się ich zamknąć w określone ramy kolorów, wzorów czy sposobów malowania. Z pewnością trzeba jednak pamiętać, że są jak drogocenna biżuteria – muszą dodawać blasku. Spełnione muszą być dwa warunki: makijaż powinien być trwały (aby „błyszczeć” do białego rana) i musi dobrze wyglądać w wieczorowym świetle.
oraz wiele innych ciekawych wątków i artykułów polecam!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...