29 lutego 2012

Rzęsy jak marzenie! cz.1

Jak to w życiu bywa- nie zawsze możesz mieć co chcesz. Tak samo jest na płaszczyźnie urody, nie wszystko w nas się nam podoba, dlatego podążając za najnowszymi trendami i możliwościami jakie oferuje dzisiejsza kosmetyka, staramy się z nich korzystać.Jednym z takich zabiegów upiększających, poprawiających nam samopoczucie, gdyż od razu lepiej wyglądamy jest –Przedłużanie rzęs metodą 1:1.
Zabieg ten polega na przyklejeniu pojedynczo rzęsy do rzęsy, są one lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. To bezbolesna i relaksująca procedura zajmuje od 60 do 180 minut. Rzęsy są wodoodporne, można się w nich kapać i pływać, pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować, choć zdarzają się panie, które mimo to lubią pomalować rzęsy-wtedy stosujemy specjalny tusz nie na bazie tłuszczu.
Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane całkowicie przez nowe co 60 do 90 dni. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać co 4 do 5 tygodni.
Polecam produkty i kursy Secret Lashes.

(źródło zdjęć:www.secretlashes.pl)


Ja robiłam tam kurs i jestem bardzo zadowolona a ich produkty są najwyższej jakości!!

Polecam
Lejdi Aga

4 komentarze:

  1. ja chcę takie!!

    OdpowiedzUsuń
  2. od sztucznych rzęs zdecydowania bardziej polecam odżywkę na porost rzęs. wygląda to zdecydowanie bardziej naturalnie i z pewnością jest mniej obciążające dla samych rzęs.
    moim faworytem jest tu Refectocil BeautyLash Growth Booster - bez hormonów, na bazie koralowców - czyni cuda ;-)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...