24 września 2012

15. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA 2012


15. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA 2012

Od 29 do 30 września blisko 130 wystawców przedstawi swoją ofertę w ramach 15. Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych URODA. Ekspozycja targowa to oferty producentów i dystrybutorów kosmetyków profesjonalnych, przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, salonów SPA oraz do użytku domowego w tym, producentów i dystrybutorów kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci, a także firmy solaryjne oraz SPA & Wellness.


Targom Uroda co roku towarzyszą interesujące wydarzenia wśród nich m.in.

1. Międzynarodowy Kongres Wizażystów.
To niezwykłe wydarzenie w branży wizażystów, pierwsze i jedyne w Polsce! Do udziału zapraszamy osoby zajmujące się zawodowo makijażem, chcące pogłębić swoją wiedzę i do osób, które zamierzają wykonywać w przyszłości ten ispirujący zawód. Wykłady i pokaz poprowadzą uznane osobowości w branży z kraju i ze świata. Przez dwa dni zaprezentowane zostaną tematy związane z najnowszymi technikami i możliwościami wpływania wizażysty na jakość skóry i kształt twarzy. Każdy wykład poparty zostanie certyfikatem.

11. Pomorskie Forum Kosmetologiczne
„Współczesne kierunki w rozwoju kosmetologii” pod patronatem Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Wydział w Gdyni.

13. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej.2. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji "Słodkie lata 50-te".
Do konkursu zapraszamy kreatywnych wizażystów i stylistów. Zadanie polega na .

15. Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci Nail Art Poland 2012.

6. Konkurs Fryzjerski Hair Inspirations 2012.


Konkursy Uroda 2012
Podczas Targów nastąpi rozstrzygnięcie prestiżowych konkursów MERCURIUS GEDANENSIS na najlepszy produkt targów URODA oraz Salonu Młodej Pary, ELITE URODA SALON 2012 o tytuł Najlepszego Salonu Piękności, Salonu Fryzjerskiego w woj. pomorskim oraz konkursu publiczności, która wybierze najatrakcyjniejsze stoisko targów URODA oraz Salonu Młodej Pary.

URODA jest imprezą branżową, ale jej formuła - pokazy, prezentacje oraz program szkoleniowy, sprawia że jest imprezą interesującą nie tylko dla profesjonalistów.


Zobacz program imprezy!

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO Międzynarodowych Targów Gdańskich znajduje się przy ul. Żaglowej 11, dzielnica Gdańska - Letnica.
01.10 (sobota) w godz. 10.00 - 18.00
02.10 (niedziela) w godz. 10.00 - 17.00
(niestety ja się nie wybieram.......;)

Polecam
Lejdi Aga

7 komentarzy:

 1. Na pewno będzie bardzo ciekawie, niestety ja mam za daleko:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też..kurcze/...............ale niedługo Kraków...........i LNE..............

   Usuń
 2. Wszystko co fajne z dala od Wrocławia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a do Krakowa się wybierasz Monia??

   Usuń
  2. Nie mam jak kochana, zainwestowałam w sprzęty, więc teraz zaciskam pasa :D miejmy nadzieję, że się szybko zwrócą i nie będę tego musiała robić długo :)

   Usuń
 3. bilety do wygrania: http://www.kosmetykaprofesjonalna.pl/aktualnosci/artykul/wygraj-bilety-na-targi-uroda-2012-1221/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...