11 września 2012

III Targi Beauty Forum & SPA-już w ten weekend
15-16 września 2012 już po raz trzeci w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie profesjonaliści będą mieli okazję powitać razem z nami sezon jesienno-zimowy, poznać nadchodzące trendy i dowiedzieć się co w branży piszczy. 3.Targi Beauty Forum & SPA – to już niedługo!

3. Targi Beauty Forum & SPA to mnóstwo atrakcji i niespodzianek.


Sprawdzona podczas poprzednich edycji, klarowna koncepcja podziału na strefy tematyczne także i w tym roku posłuży organizacji przestrzeni targowej. W strefie „Wellness i spa” będziecie mieli okazję zapoznać się z bogatym asortymentem produktów i usług spa & wellness. Oferta wystawiennicza z pewnością dostarczy Wam wielu inspiracji do tworzenia oryginalnych rytuałów zabiegowych. Strefa „Kosmetyka” to miejsce, w którym znajdziecie mnóstwo nowości produktowych i ciekawych rozwiązań technologicznych. „Stopy i paznokcie” to obszar przeznaczony dla osób zainteresowanych i zajmujących się specjalistyczną pielęgnacją stóp, stylizacją paznokci, a także zabiegami i produktami poświęconymi dłoniom i paznokciom.

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny (IFC) to wydarzenie o ugruntowanej pozycji, cieszące się ogromnym uznaniem profesjonalistów. Potężna porcja informacji, nowości i wskazówek przekazywana przez najlepszych wykładowców z kraju i zagranicy oraz aktualne tematy wykładów i warsztatów to nasze największe atuty. Już po raz trzeci zapraszamy na Kongres Wellness & Spa, organizowany we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Spa & Wellness. Tu dowiecie się m.in. jak efektywnie zarządzać ośrodkiem spa i zapoznacie się z szerokimi możliwościami zastosowania balneologii. W ramach Międzynarodowego Kongresu Pielęgnacji Stóp i Podologii znakomici prelegenci poprowadzą wykłady obejmujące takie zagadnienia jak: regulacje prawne i wymagania sanitarno-epidemiologiczne, trudne przypadki stopy cukrzycowej, fakty i mity dotyczące klamer korygujących. Optymalna współpraca między kosmetyczkami a przedstawicielami świata medycyny to temat przewodni i motto Kongresu Medycyny Estetycznej, którego druga edycja z pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych słuchaczy.

Przedsprzedaż biletów wstępu na targi i seminaria w promocyjnych cenach już ruszyła.

Szczegółowych informacji szukaj na www.beauty-fairs.com.pl

Polecam

Lejdi Aga

2 komentarze:

  1. oj chciałabym, ale mi nie po drodze tym razem... Za rok się uda! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. mnie też nie po drodze oj

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...