4 stycznia 2013

Bezpłatne badania mammograficzne w SosnowcuSosnowiec: Bezpłatne badania mammograficzne


Dawno nie badałyście piersi? Brak czasu, kolejki w przychodniach? Teraz możecie to zrobić od ręki. Od poniedziałku przed Urzędem Miejskim będzie na Was czekał mammobus. Badania są bezpłatne.
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Panie, które zdecydują się zbadać piersi mogą to zrobić praktycznie przez cały styczeń. Mammobus będzie czekał na kobiety od poniedziałku (7stycznia) do 28 stycznia. Można się badać w godzinach od 12 do 17 od poniedziałku do piątku.


Na badanie można przyjść praktycznie od ręki. Nie trzeba się rejestrować. Decyduje kolejność zgłoszenia się w mammobusie.
Bezpłatne badanie przysługuje każdej ubezpieczonej w NFZ kobiecie, która w ciągu ostatniego roku nie wykonywała takich badań. Trzeba przynieść dowód osobisty.

A ja się zastanawiam czy mogą przyjść Panie w rożnym wieku czy tylko po 50 -tce, bo zawsze taki limit był na mammografię.............


Polecam
Lejdi Aga

1 komentarz:

  1. Wpadłam na ten wpis nie chcący i szczerze powiedziawszy żałuję, że nie ma w mojej okolicy takich zorganizowanych akcji bo wydaje mi się, że wiele kobiet o tym nie pamięta... niestety, ale tak jest, dlatego warto by było mówić o tym głośno i może rozpocząć to na szerszą skalę.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...