16 maja 2012

26 maja , Gratka dla przyszłych mam!!!26 maja, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sosnowiec PLAZA,Fundacja Odety Moro-Figurskiej „Szczęśliwe Macierzyństwo” wraz z Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sosnowiec PLAZA zapraszają kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców na bezpłatne konsultacje i badania USG i USG 4D w ramach akcji “SZCZĘŚLIWA MAMA = SZCZĘŚLIWE DZIECKO”.

Akcja odbędzie się w terminie 26 maja w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sosnowiec PLAZA, ul. Sienkiewicza 2, w godz. 10.00 – 18.00

Ciąża i macierzyństwo to okres planowania, dokonywania zmian w życiu, okres oczekiwania i nadziei. Bez wątpienia dla wielu matek najpiękniejszy okres w ich życiu, a zarazem czas wielu pytań i wątpliwości. Zapraszamy kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców do zadawania pytań zaproszonym ekspertom. W przygotowanych punktach konsultacyjnych, nasi eksperci będą udzielać porad m.in. w zakresie:

przygotowania do porodu,
zalet karmienia piersią,
pielęgnacji niemowląt i małych dzieci,
właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej,
tworzenia unikalnej więzi pomiędzy rodzicem a niemowlęciem,
wpływu noszenia, przytulania dziecka w chustach na jego rozwój emocjonalny,
powracania do formy po porodzie,
przygotowania wyprawki dla dziecka, wyboru akcesoriów.

W trakcie prowadzonej akcji przewidziane są również:

instruktaż masażu niemowlęcia
instruktaż bezpiecznej kąpieli
prezentacja sposobów układania dziecka w chuście
liczne konkursy z nagrodami

Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów na badania. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wykonywanie badań rozpoczynamy o godz. 10.00. W przypadku dużego zainteresowania badaniami osoby oczekujące, z chwilą rozpoczęcia akcji społecznej, będą mogły wpisać się na listę.

Przy prawidłowym przebiegu ciąży, nie zaleca się robienia badań USG, jeżeli były one przeprowadzone w ciągu ostatnich dwóch tygodni.
źródło:http://www.szczesliwe.macierzynstwo.pl/2012/05/04/26-maja-centrum-handlowo-rozrywkowe-sosnowiec-plaza-sosnowiec/

Zapraszamy przyszłe Mamy!!!

Polecam
Lejdi Aga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...