15 sierpnia 2012

Potrafisz śpiewać?Przyjdź na casting!


Ewa Farna zaprasza do Sosnowca!

16 sierpnia w Sosnowcu w Teatrze Zagłębia (ul. Teatralna 4), odbędzie się casting do hitowego programu TVP „Bitwa na Głosy”! Jeśli potrafisz śpiewać i chcesz zostać gwiazdą to jest szansa dla Ciebie. Początek o godz.10.00. Zapraszamy!

Ewa Farna zaprasza do Sosnowca!

Wokalistów do swojej drużyny będzie szukać w naszym mieście i regionie Ewa Farna, która w programie będzie reprezentować Sosnowiec! Na casting zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku. Pierwszego dnia w Teatrze Zagłębia zostanie wyłoniona grupa ok 30 osób, które będą osobiście przesłuchiwane przez Ewę Farną.
Artystka wybrała to miasto, gdyż czuje się z nim bardzo związana i łączy ją z nim wiele wspomnień. Właśnie w Sosnowcu zaczęła stawiać pierwsze kroki na polskiej scenie. Tu wygrała swój pierwszy ważny polski konkurs - Europejski Festiwal Piosenki Dziecięcej INTERMUZA, dzięki któremu szef jury, Jacek Cygan, zaprosił ją do jednego z odcinków „Szansy na sukces”. Należy również wspomnieć, że bardzo dużo fanów Ewy pochodzi właśnie z tych okolic. Jednak najważniejszym powodem, dla którego artystka będzie reprezentować Sosnowiec, jest wybrany przez nią cel charytatywny. Razem ze swoim zespołem chce wspomóc projekt „Magiczny świat wszystkich zmysłów. Ogród Polisensoryczny”. Ewa Farna już od dłuższego czasu wspiera to przedsięwzięcie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu. W zeszłym roku dochód z koncertu urodzinowego Ewy (18 live), który odbył się właśnie w tym mieście, został przekazany na wsparcie wspomnianej szkoły.

Wszyscy, którzy chcą razem z Ewą Farną wystąpić w „Bitwie na głosy”, muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów, beatbox czy nawet rap! Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do II etapu, który odbędzie się następnego dnia.

„Bitwa na głosy” pojawi się na antenie TVP 2 już we wrześniu.
Emisja w soboty o godz. 20.10.
źródło:Sosnowiec

Polecam

Lejdi Aga
(ja nie idę , gdyż nie umiem śpiewać)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...