28 sierpnia 2012

Ruch to zdrowie!!!


Ruch to zdrowie, dlatego zapraszamy na dwudniowy „wycisk” pod okiem profesjonalnych trenerów. Wycisk, który mamy na myśli to Fit Boot Camp CITY, który odbędzie się w Katowicach 8-9 września.
FIT BOOT CAMP CITY, to dwudniowa dawka różnorodnego wysiłku fizycznego w terenie. Jest to program stworzony dla ludzi szczególnie wymagających, chcących zadbać o siebie i spędzić aktywnie wolny weekend. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę treningi zaczynają się o godz. 9.00 i kończą o godz. 17.00.
Zajęcia 8 września odbędą się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku (Chorzów), zaś 9 września w Parku Kościuszki i Parku Leśny im. Romana Stachonia (Muchowiec). Program treningowy opracowany został przez kadrę naukową AWF Katowice. Kształtuje on wydolność, siłę mięśniową, koordynację i gibkość. Na treningi składają się: ćwiczenia ogólnorozwojowe w ekstremalnym kardio, kickboxing w treningu tlenowym, ćwiczenia kształtujące siłę mięśniową i rzeźbę sylwetki, kettlebelle, TRX, innowacyjny trening na mięśnie brzucha, ćwiczenia „gibkościowe” z użyciem gum thera-band, marszobiegi itp. Co ważne: wysiłek na świeżym powietrzu, na poziomie tlenowym pozwala szybko spalać tłuszcz.
Po 8 godzin treningu dziennie (w sobotę i niedzielę) pod okiem instruktorów personalnych to koszt 250 PLN*.
*dla porównania, jedna godzina treningu personalnego w klubie fitness to koszt rozpoczynający się od 130 PLN.
Uzupełnieniem treningów jest możliwość konsultacji zajęć ruchowych i porad dietetycznych z trenerami.

Szczegółowe informacje oraz rezerwacje miejsc na stronie:

FBC

Polecam

Lejdi Aga

2 komentarze:

  1. Witam! Czy mogłabym prosić o przesłanie biznesplanu? :) Chciałabym skorygować mój, na podstawie Twojego :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...