11 października 2012

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny-Salon Jesień 2012


Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny
13-14.10.2012

Oprócz części wystawienniczej Salon Jesień to przede wszystkim działania edukacyjne cieszące się wielką popularnością wśród kosmetologów i kosmetyczek zarówno tych z wieloletnim stażem zawodowym, jak też nowicjuszy wchodzących na rynek usług kosmetycznych. Właśnie dla nich, a także dla studentek i uczennic przygotowaliśmy nowatorskie programy edukacyjne. Podczas dwudniowych seminariów i wykładów wybitni specjaliści branży kosmetologicznej i kosmetycznej z Polski i z zagranicy dzielą się z uczestniczkami swoją wiedzą i nowościami edukacyjnymi.


Kongres podzielony jest na część poświęconą pielęgnacji twarzy, ciała, paznokci oraz na część marketingową. Dodatkowo nie braknie warsztatów i zajęć master class zakończonych wydaniem certyfikatów dla aktywnych uczestników.

Salon Jesień 2012 to również kosmetyczna rywalizacja. W sobotę 13 października studentki i uczennice szkół kosmetycznych będą mogły zmierzyć się w II Mistrzostwach Makijażu Uczelni i Szkół Kosmetycznych Gold Star of Make-Up. Natomiast w niedziele najlepsze wizażystki profesjonalnie zajmujące się makijażem wyłoni finał Mistrzostw Makijażu dla Profesjonalistów „Czarna Perła”. Nagrodami w Mistrzostwach jest m.in. udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Makijażu w Düsseldorfie i Czechach.


Dla wszystkich odwiedzających Organizatorzy przewidzieli również liczne konkursy z profesjonalnymi nagrodami. Jak co roku targi wieńczy Konkurs dla Kosmetyczek, którego główną nagrodą jest cenna niespodzianka. Nie zabraknie także pokazów na scenie głównej m.in. show tatoo, czy pokazu mody.

To właśnie dzięki licznie odwiedzającym kosmetyczkom i specjalistom szeroko pojętej branży kosmetycznej Salon Jesień staje się największą imprezą dla profesjonalistów!

źródło:http://www.salon-jesien.pl/7-aktualnosci/1-salon-jesien-2012

Polecam
Lejdi Aga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...