27 października 2012

"Pamiętaj o samokontroli"- fotorelacja


9 października w Centrum Medycyny Estetycznej Estetic-Line w Sosnowcu odbyło się pierwsze spotkanie z Iloną Felicjańską w ramach akcji społecznej "Pamiętaj o samokontroli".


Modelka spotkała się m.in. z aktorką Aleksandrą Prykowską, wokalistką Marzeną Korzonek, a także stylistką Agnieszką Rokosą von Zehfelden i doktor Anetą Franczak-Drygalską. Bohaterki wydarzenia szczerze opowiedziały o swoich doświadczeniach oraz o tym jak ich zdaniem można nauczyć się samokontroli, "zdrowego egoizmu" i kształtowania swojego wizerunku.


W sali konferencyjnej Centrum Medycyny Estetycznej zgromadziło się ponad stu gości. "Takie zainteresowanie potwierdza sens organizacji kolejnych spotkań - powiedziała Prezez "Estetic-Line, doktor Aneta Franczak-Drygalska- Mamy już wiele pomysłów na kolejne".

Spotkanie odbyło się w ramach akcji społecznej, zainicjowanej przez Ilonę Felicjańską - “Pamiętaj o samokontroli. “Kampania ma zachęcić kobiety, aby dbały o wszystkie aspekty życia będąc, a zwłaszcza pamiętały o sobie, bo względem siebie powinnyśmy być najważniejsze. To jest tzw. "zdrowy egoizm" - po to, aby być zdrowym dla naszych dzieci i naszych bliskich” - tłumaczy modelka.


Na spotkaniu obecne były:

Ilona Felicjńska - modelka, wicemiss Polonia 1993, bizneswoman. Od lat wspierała różne fundacje, głównie te zajmujące się pomocą dzieciom. Bez fałszywego wstydu opowiada o swoich doświadczeniach życiowych i wspomaga inne osoby w trudnej sytuacji. Opierając się na wnioskach, które wyciągnęła ze swoich porażek, zainicjowała akcję „Pamiętaj o samokontroli”.

Aleksandra Prykowska - w telewizji pojawiła się po raz pierwszy w serialu "Usta Usta". Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca "Oni szli szarymi szeregami",oraz w serialu Waldemara Krzystka "Sprawiedliwi" .Można ją zobaczyć w Teatrze Narodowym w uwielbianym przez publiczność spektaklu “Księżniczka na opak wywrócona” w reżyserii Jana Englerta. Mogliśmy ją podziwiać również w serialu “Rezydencja” wśród największych osobowości polskiego kina, takich jak Jerzy Zelnik i Grażyna Szapołowska. Na co dzień występuje w serialu “Pierwsza Miłość”, gdzie konkuruje z samą Grażyną Wolszczak.

Marzena Korzonek - zwyciężczyni Finału Szansy na sukces i Konkursu Debiuty na Festiwalu w Opolu, a także międzynarodowego Chanson Festival w Kolonii. Laureatka Nagrody Specjalnej Polskiego Radia, półfinalistka II edycji Idola. Przez tygodnik "Gala" została uznana za nowy, wielki głos polskiej sceny. Dwa utwory w wykonaniu Marzeny: "Modlitwa" i premierowe, napisane dla niej przez Tadeusza Nalepę, "Chcę przytulić Cię" znalazły się DVD (DVD + CD) pt. "Tadeusz Nalepa, Breakaut i Przyjaciele-60-te urodziny" i zebrały bardzo dobre recenzje. Jej utwór "TO MOJA SIŁA" został wybrany na płytę TOPtrendy telewizji Polsat spośród ponad 300 zgłoszeń.

Agnieszka Rokosa von Zehfelden - absolwentka wydziału malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych i Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, członek ZPAP. Od wielu lat pracuje jako stylistka osobista i stylistka wnętrz, projektantka ubioru, kostiumolog, choreograf pokazów mody, stylistka sesji zdjęciowych. Wykładowca rysunku żurnalowego na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Aneta Franczak Drygalska - Prezes Estetic-Line - Dyplomowany i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej - (Polski Program Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej), Członek Stowarzyszenia Lekarz Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Specjalista Chorób Wewnętrznych.


Lejdi Aga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...